Архів новин


Фото з науково-практичного семінару 3 жовтня 2017 року в ІС НААН

 
3 жовтня 2017 на базі Інституту садівництва НААН відбудеться науково-практичний семінар «Інтегровані програми контролю плодових і ягідних культур від шкідників, хвороб та екстремальних абіотичних факторів»

Інститут садівництва НААН для бажаючих підвищити свій професійний рівень 17-18 серпня 2017 року проводить курси «Правила проведення апробації та морфологічні ознаки саджанців та живців плодових і ягідних порід»

Інститут садівництва НААН на АГРО-2017

1 червня 2017 р. на базі Інституту садівництва НААН відбудеться семінар-тренінг "Сучасні технології вирощування плодових і ягідних культур"

Вітаємо Миколу Олександровича Бублика, Тетяну Єгорівну Кондратенко та Сергія Михайловича Чмиря з обранням членами-кореспондентами НААН України


Виїзне засідання Президії НААН  22 червня 2016 р.

Засідання колегії Міністерства аграрної політики та продовольства України

Інститут садівництва НААН на АГРО-2015


Регіональна нарада з питань підготовки та проведення комплексу весняно-польових робіт


28 лютого 2015 року в Інституті садівництва НААН відбудеться практичний семінар для садівників-аматорів «Формування та обрізування плодових дерев»


24 лютого 2015 року на базі Інституту садівництва НААН відбувся міжнародний науково-практичний семінар «Актуальні питання сортименту і технології вирощування ягідних культур та шляхи їх вирішення»

Запрошуємо на Міжнародний науково-практичний семінар "Актуальні питання сортименту і технології вирощування ягідних культур та шляхи їх вирішення",  який відбудеться 24 лютого 2015 р. на базі Інституту садівництва НААН
Науково-практична конференція 10 грудня 2014 р.


Про урочисті заходи з нагоди Дня працівника сільського господарства


Запрошуємо на науково-практичну конференцію 21 серпня 2014р.


Всеукраїнський день поля - 2014


АГРО-2014


15 березня 2014 року в Інституті садівництва НААН відбудеться практичний семінар для садівників-аматорів «Формування та обрізування плодових дерев»


Вийшла з друку книга Каленича Ф.С. "Захист саду від шкідників і хвороб"


24 травня 2013 р. в рамках ХХV Міжнародної агропромислової виставки "АГРО-2013" відбудеться конференція «ОВОЧІ, ФРУКТИ, ЯГОДИ В УКРАЇНІ 2013. ДОСВІД ПРОФЕСІОНАЛІВ


Присуджено Премію Президента України для молодих вчених 2012 року


Прес-тур Міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Присяжнюка до Інституту садівництва НААН


Графік проведення курсів з підготовки агрономів-апробаторів у 2012 році


Садивний матеріал плодових та ягідних культур для реалізації весною 2012 року

16 лютого 2012 р. відбувся семінар «Сучасні аспекти визначення оптимальних сорто-підщепних комбінувань та формування плодових насаджень»


Вийшла з друку книга «Сорти яблуні для промислових і аматорських садів України» підготовлена доктором с.-г. наук, професором Кондратенко Тетяною Єгорівною на 400 сторінках.Інвестиційний проект «Виробництво комплексу машин для вирощування садивного матеріалу плодових культур»


Інвестиційний проект «Технологія вирощування сливи на слаборослих підщепах»


Інвестиційний проект «Виробництво безалкогольних фруктових напоїв і плодово-ягідних вин»


Інвестиційний проект «Комплекс послуг щодо методично-інструментального забезпечення діагностики функціональних та інфекційних захворювань рослин»<< Назад