Львівський відділ садівництва ІС НААН


напрями роботи:

Формування сортименту кущових ягідних культур та суниці з використанням існуючого генетичного потенціалу

Розроблення зональних технологій вирощування плодів кісточкових культур на вегетативно розмножуваних підщепах

Поповнення різноманіття генофонду ягідних культур та формування  ознакових і спеціальних колекцій

Розроблення теоретико-методологічних засад ціноутворення, розвитку ринків аграрної продукції, матеріально-технічних ресурсів та інноваційe-mail: lvdoslidna@i.ua  
80455 Львівська обл., Кам’янка-Бузький р-н,  с.Неслухів, вул.Наукова, 1
тел. (0325) 46-74-52

Керівник:  Бабій Ореста Володимирівна   - завідувач Львівським відділом садівництва


Львівська дослідна станція садівництва створена у 1959 р. у с.Неслухів. До 2003 р. існувала одна установа, яка мала два відділи – виробничий і науковий. У 2003 р. створено дві організації: Львівську дослідну станцію садівництва ІС УААН (бюджетна наукова установа) і Дослідне господарство ЛДСС ІС УААН (госпрозрахункова).

У 2012 р.проведено реорганізацію установи і передано у відання Інституту сільського господарства Карпатського регіону як лабораторію садівництва. У 2018 року лабораторія садівництва введена в структуру  Інституту садівництва НААН як Львівський відділ садівництва.

На сьогодні в Державному реєстрі сортів України знаходиться 7 сортів чорної смородини, 10 порічки, 6 агрусу і 2 суниці, які створені науковцями установи. Створено колекцію збереження смородини, порічок і агрусу (всього 504 сортозразки). Всі зразки паспортизовано.

Установа вирощує та реалізує садивний матеріал кущових ягідних культур, суниці та плодових дерев.<< Назад