урочисті заходи з нагоди Дня працівника сільського господарства

 

12 листопада Інститут садівництва НААН продемонстрував свої здобутки на урочистому заході з нагоди Дня працівника сільського господарства в Київській ОДА.

Перший заступник директора ІС НААН Бублик Микола Олександрович представляючи експозицію Інституту, зупинився на вагомих інноваційних розробках, першочергових завданнях та потребах установи.

Вітали аграріїв керівники області, народні депутати, представники Міністерства аграрної політики.

До присутніх у залі звернувся голова КОДА Володимир Шандра, який подякував за нелегку працю хліборобам краю.
«Ми знаємо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Саме завдяки вашій праці та умілому господарюванню аграрний сектор області продовжує потужно працювати в складних економічних умовах. Київщина заявила про себе, як потужний учасник зернового ринку. Понад 3 млн. тонн зернових і зернобобових культур з найвищою урожайністю за весь період 60,0 ц/га – рекордний ужинок селян Київщини», – зауважив у своєму вітальному слові очільник області  Володимир Шандра.
Розповідаючи про здобутки аграріїв він також додав, що за обсягом сільськогосподарського виробництва Київщина займає п’яте місце у державі. Частка у загальному виробництві валової продукції  становить майже 6 відсотків. За темпами розвитку аграрного виробництва область посідає шосте місце, за виробництвом продукції на одну особу – дев’яте.
Очільник області закликав використовувати всі можливі механізми та методи для просування нашої сільгосппродукції, зокрема, зерна, на зарубіжні ринки. Також він наголосив на необхідності поглиблювати процеси переробки з тим, аби на міжнародні ринки поставляти не сировину, а готову продукцію.