засідання колегії Міністерства аграрної політики та продовольства України

25 червня поточного року в Інституті садівництва НААН відбулося засідання колегії Міністерства аграрної політики та продовольства України під головуванням Міністра Павленка Олексія Михайловича. У засіданні колегії взяли участь представники Адміністрації Президента, Секретаріату Кабінету Міністрів, Комітету ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин, Європейської комісії, Американської торгової палати, міжнародних організацій EIB, USAID, IFC, ЄБРР, галузевих асоціацій, керівники державних підприємств галузі.

На порядку денному результати, основні досягнення і тенденції аграрної галузі. У рамках колегії заслухали доповіді заступників міністра Владислави Рутицької та Володимира Лапи про основні положення проекту Єдиної комплексної Стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на 2015-2020 роки  та хід виконання Програми діяльності Уряду.

Учасники колегії ознайомилися з науковими досягненнями Інституту садівництва НААН, оглянули виставку розробок, дослідні та демонстраційні насадження, зразки техніки з догляду за розсадниками, садами і ягідниками, які розробляються і виготовляються в ІС НААН.

Робота завершилась дегустацією плодів і ягід селекції ІС НААН та його мережі, а також слабоалкогольних, безалкогольних напоїв та бальзамів з натуральної плодово-ягідної та лікарської сировини, створених за рецептурами інституту.

 

<< Назад