Фітобальзами

Безалкогольний фітобальзам «У К Р А Ї Н А »
Виготовлений на основі концентрованих яблучного і виноградного соків з додаванням водно-спиртового настою пряноароматичної і лікарської сировини (17 видів трав) та водно-спиртового настою кореня женьшеню культурного.
Завдяки багатому складу компонентів здійснює позитивний вплив на організм людини, активізує його життєдіяльність, сприяє нормальному травленню, відновлює сили, підвищує працездатність, знімає фізичну і розумову втому.
Смак гармонійний, з приємною пікантною гірчинкою і складним ароматом різнотрав'я. Колір темно-коричневий.
Кондиції бальзаму: вміст сухих речовин 52%, кислотність 24,5 см3 розчину гідроокису натрію концентрацією 1 моль/дм3 на 100 см3 напою.
Не містить ніяких штучних добавок і консервантів. Перевищує найкращі закордонні аналоги.
Енергетична цінність - 193,95 ккал.

 


Безалкогольний фітобальзам «ІЛЛЯ МУРОМЕЦЬ»
Технологія виробництва бальзаму унікальна. Основу рецептури становлять концентровані плодово-виноградні соки з додаванням до них настоїв пряноароматичної та лікарської сировини  (11 видів трав), а також натурального цілющого квіткового компоненту. Відзначається високими харчовими, лікувальними, а також радіопротекторними властивостями: підвищує гемоглобін, знімає запалення шлунково-кишкового тракту. Також застосовується при низькій кислотності і виразці шлунку, простудних захворюваннях.
Смак і аромат гармонійні, злагоджені, освіжаючі, властиві в'яленій вишні з пікантною гірчинкою в післясмаку і відтінком лікарських трав. Колір темно-коричневий.
При вживанні бальзам розводять питною або мінеральною водою у співвідношенні 1:10. Його можна додавати в чай, каву та інші напої.
Кондиції бальзаму: масова частка сухих речовин 50,5%, кислотність 23,4 см3 розчину гідроокису натрію концентрацією 1 моль/дм3 на 100 см3 бальзаму.
Енергетична цінність - 194,0 ккал

<< Назад