Застосування метеостанцій для моніторингу і прогнозування дощових, тало-дощових і селевих паводків

Система «Інспектор Метео» може бути ефективно застосована для моніторингу і прогнозування дощових, тало-дощових і селевих паводків.

Система дозволяє контролювати рівень води в річках у режимі реального часу. Точність вимірювання рівня води становить ± 2см. Доступ для перегляду інформації можливий з будь-якого пристрою, підключеного до мережі Інтернет. Налаштування сигналу тривоги підвищення рівня води в річках дозволить прискорити реагування з боку відповідних служб. Система може бути використана для прогнозування дощових, тало-дощових і селевих паводків річок України, країн Європи та СНД.


Принцип роботи:   На гідрологічному або водомірному посту встановлюється ультразвуковий датчик в металевій трубі, який буде робити заміри рівня води із заданою періодичністю, і передавати дані на контролер для збору інформації. Датчик буде вмонтовано в металеву трубу з отворами і захисною сіткою в кінці. Вона буде виконувати функцію захисту від накопичення бруду і сміття, який несе річка за течією. Додатково на контролер для збору інформації буде надходити інформація від датчиків метеостанції. Після обробки дані направляються на центральний сервер, де в реальному часі можна буде подивитися звіти за рівнем води і метеорологічну ситуацію в даній точці. Обладнання може працювати від мережі 220В або автономно від заряду сонячної батареї вдень і від акумулятора - вночі. Контролер збору і обробки даних можливо обладнати набором додаткових датчиків (датчик температури води, датчик швидкості течії річки і т.д.). Система передбачає налаштування частоти передачі даних. Додатково можна підключити до системи сервіс прогнозування погодних умов на найближчий тиждень для конкретної точки на карті. Цей сервіс дозволить отримати прогноз з кількістю опадів в даному районі, швидкістю і напрямом вітру, температурою повітря, хмарністю та ін.

Система працюватиме через web-інтерфейс. Дані від контролера на гідрологічному або водомірному посту можливо переглядати будь-якому користувачеві, який має підключений до мережі Інтернет пристрій під власним логіном і паролем. Система дозволяє розмежування прав доступу.

Дані можливо переглядати як в графічному так і табличному вигляді за заданий період, вивантажувати в таблицю Excel або в XML файл.

Дані будуть зберігатися на сервері до 3-х років. Можливий перегляд історії за будь-який вибраний період часу.

Більш детально: www.it-lynx.com/products/hardware-software-complex-inspector/control-of-water-levels-in-rivers/

Контактна інформація: Матвієць Андрій Олександрович - технічний консультант 

Тел: +38050 9290270,  e-mail: enomine@i.ua