про міжнародний семінар 24 лютого 2015 року

24 лютого 2015 року на базі Інституту садівництва НААН відбувся міжнародний науково-практичний семінар «Актуальні питання сортименту і технології вирощування ягідних культур та шляхи їх вирішення».

Цю подію навряд чи можна назвати пересічною, а навпаки – знаковою для галузі ягідництва. Вже під час реєстрації учасників семінару на сайті, ставало зрозуміло про не аби який інтерес до заходу виробників садивного матеріалу, плодів, продукції переробки, фермерів, садівників-аматорів, фірм, які займаються засобами захисту рослин, добривами, пакуванням, а також інвесторів. Як результат – 230 учасників від понад 90 фірм та установ.

З вітальним словом до учасників семінару звернулися віце-президент – головний вчений секретар НААН академік Заришняк  А.С. та директор Інституту садівництва НААН академік Гриник І.В. Стан та стратегію державної підтримки садівничих господарств озвучив начальник відділу розвитку садівництва, виноградарства та виноробства Мінагрополітики і продовольства України Костенко В.М.

Питання вітчизняного сортименту, реєстрації та поширення інтродукованих сортів, технологій вирощування, сучасних систем захисту від шкідників та хвороб, зрошення, удобрення ягідних культур, сертифікації виробництва за міжнародними стандартами були представлені доповідачами з Нідерландів, Італії, Великобританії та українськими фахівцями яскраво і змістовно та викликали жваву дискусію і обговорення.

Ми вдячні за підтримку  Міністерству аграрної політики і продовольства України та Національній академії аграрних наук України, висвітлення події журналам «Овощи и фрукты», «Овощеводство», веб-порталу www.fruit.org.ua, а також  виданням «Садівництво по-українськи», «Плантатор», «Агроном», «Напитки. Технологии и инновации» & «Садоводство и виноградарство», «Агроексперт», технічне забезпечення синхронного перекладу та професійний синхронний переклад компанії «Тріада».
За конструктивну та оперативну роботу особлива подяка співорганізаторам семінару ТОВ «ФруТек», ТОВ «Агрооптима», ТОВ «Сингента».
Будемо щиро вдячні кожному учаснику семінару  за об’єктивну оцінку нашої роботи, зауваження та пропозиції, які ми обов’язково врахуємо при організації наступних заходів. Пишіть нам на e-mail:
l.levchuk@ukr.net.

<< Назад