Новини

Запрошуємо на відкритий науково-практичний семінар «Екологічно безпечні системи захисту кісточкових культур від шкідників», який відбудеться в Інституті садівництва НААН 16 травня 2024 року. Початок о 10.00. Відповідальний за проведення - Шевчук І.В., зав. сектором захисту рослин, канд. с.-г. наук


Звіт про проведення відкритого науково-практичного семінару "Методи вивчення зимостійкості садових культур. Сучасна теорія основ зимостійкості сільськогосподарських культур", який відбувся в ІС НААН 17 квітня 2024 р.

Запрошуємо на науково-практичний семінар «Методи вивчення зимостійкості садових культур. Сучасна теорія основ зимостійкості с/г культур», який буде проводитись в ІС НААН 30 квітня 2024 р.

25 квітня 2024 р. о 10 годині відбудеться засідання Вченої ради Інституту садівництва НААН, на якому буде представлено роботу «Основи покращення фітосанітарного стану і підвищення продуктивності насаджень та якості продукції садівництва» для участі у конкурсі на здобуття премії Президента України для молодих вчених (виконавці: к. с.-г. н. Надія Яремко, к. с.-г. н. Юлія Вінцковська, PhD Лілія Павлюк).


Вийшов з друку 78 випуск міжвідомчого тематичного наукового збірника "Садівництво"

Ліщина Березокора - нова підщепа для фундука звичайного

7 листопада 2023 р. Інститут садівництва НААН та Держпродспоживслужба підписали Меморандум про партнерство та співробітництво

Звіт про проведення відкритого науково-практичного семінару "Основи дослідження функціонального стану і продуктивності садових культур в Україні", який відбувся в ІС НААН 9 серпня 2023 р.

Запрошуємо на науково-практичний семінар "Основи дослідження функціонального стану і продуктивності садових культур в Україні", який буде проводитись в Інституті садівництва НААН 9 серпня 2023 р.

10 липня 2023 року голова Ради молодих вчених Інституту садівництва Надія Яремко та заступниця голови Юлія Телепенько взяли участь у регіональній зустрічі Рад молодих вчених м. Київ та Київської області.

Науковці інституту взяли участь у Всеукраїнській горіховій конференції 7 липня 2023 року

Державою  дозволено садоводам, виноградарям і бджолярам виробляти з власної сировини дистиляти!

23 червня 2023 р. під час розширеного засідання Вченої ради відбулося відкриття пам’ятної дошки, присвяченої засновнику нинішнього Інституту садівництва НААН видатному вченому-помологу і селекціонеру Володимиру Львовичу Симиренку.

Запрошуємо на розширене засідання Вченої ради НМЦ «Садівництво» з питань виконання завдань ПНД 22 «Плодове та декоративне садівництво» у 2023 р. та відкриття пам’ятної дошки, присвяченої видатному вченому В.Л.Симиренку, що відбудеться  23 червня 2023 р. в Інституті садівництва НААН

Вітаємо Бублика М.О. з обранням дійсним членом НААН

Вийшов з друку 77 випуск міжвідомчого тематичного наукового збірника "Садівництво"

В Інституті садівництва НААН виведено нові гібридні форми айстри китайської

Вийшла з друку книга: Методичні рекомендації щодо виготовлення продуктів здорового харчування з плодів калини, ожини, кизилу, терену / За ред. В.В.Москальця

18 лютого - день народження видатного українського помолога і вченого-садівника Левка Платоновича Симиренка

Пропонуємо: Для визначення морозо- та зимостійкості рослин у зимовий період лабораторія фізіології рослин і мікробіології ІС НААН проводить проморожування рослинних зразків (плодових, ягідних, горіхоплідних, декоративних та інших деревних рослин)

Згідно наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 13 грудня 2021 року №828 Інститут садівництва НААН України включено до переліку науково-дослідних установ, підприємств та організацій, уповноважених на проведення державних випробувань пестицидів та агрохімікатів, затвердженого наказом Міндовкілля  України від 02 квітня 2021 року №229, за напрямом проведення біологічної оцінки пестицидів і агрохімікатів на культурах: плодові, ягідні, овочеві, зернові, зернобобові, олійні, технічні.

Вийшов з друку 76 випуск міжвідомчого тематичного наукового збірника "Садівництво", присвячений двом знаменним датам: 100-річчю заснування Дослідної станції помології ім. Л.П. Симиренка ІС НААН і 130-річчю від дня народження видатного українського вченого-помолога професора В.Л. Симиренка

Дослідній станції помології ім. Л.П.Симиренка - 100


Вийшла з друку книга Єжова В. М., Гриника І. В. "Біохімія плодових культур"

Вийшла з друку книга "Основи адаптивних технологій вирощування яблуні в Україні"

Інституту садівництва - 90                                                                                     

Краснокутській дослідній станції садівництва ІС НААН - 50

Вийшла з друку книга доктора с.-г. наук Кіщак О.А. "Вишня"

Вийшла з друку монографія доктора с.-г. наук Кіщак О.А. "Основи промислової культури черешні в Лісостепу України"

Технологія вирощування груші екологічного спрямування

Вийшла з друку монографія "Рослинництво декоративних культур"

Вийшла з друку книга "Актуальні дослідження і розробки Інституту садівництва НААН та його мережі"

Вийшла з друку книга "Агроекологічні системи інтегрованого захисту плодових і ягідних культур від шкідників і хвороб. Рекомендації."
Запрошуємо до співробітництва: Промислові сади груші і черешні


Вийшла з друку "Методика групування підщеп плодових культур за силою росту та її обґрунтування на прикладі черешні" доктора с.-г. наук Кіщак О.А. 


Вийшла з друку книга "Помологія. Яблуня" під загальною редакцією П.В.Кондратенка, Т.Є.Кондратенко
Вийшли з друку рекомендації, розроблені на основі результатів досліджень, проведених в Інституті садівництва НААНАрхів новин